Türkiye Oturma - Çalışma İzni Danışmanlık Hizmeti - Göçmen Bürosu

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Göçmenlik Bürosu İşlemleri

Göçmenlik Hakkında Bilgi Veren Bilgi Platformudur.

Yabancı Sağlık Sigortası

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Yabancı Sağlık Sigortası

Türkiye’de bulunan yabancılar için en önemli konu, Yabancı Sağlık Sigortası diyebiliriz. Sağlık sigortanız olmadan ne vize, ne çalışma izni, ne de oturum almanız hiçte mümkün veya hiçte kolay değildir. Genelde bütün izin, vize ve oturum çeşitleri için sağlık sigortası ortak ön şarttır. Sağlık sigortasının bu kadar önemli olmasının nedeni, kişinin sağlığında herhangi bir olumsuz gelişme olursa kişinin hastanelere giderek ücreti sigortalarca karşılanacak şekilde tedavi olabilmesidir. Eğer kişide sağlık sigortası yok ise hastane masraflarını karşılayacak kimsede yok demektir. Kişi kendi maddi imkânları ile hastane masrafını ödeyemezse, o zaman çıkmaza girilir. İşte tam olarak da bu nedenle yabancı uyruklu kişilerin sağlık sigortası yaptırması zorunludur.

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

Yabancı sağlık sigortası elde etmek için birçok farklı şirketi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz şirket tercihi yaparken sizlere yardımcı olmak isteriz. Gerek sizin için en uygun sigorta şirketini bulmamız, gerekse ekonomik yönden karşılayabileceğiniz bir sigorta olması oldukça önemlidir. Ülkemizde yabancı uyruklu kişilere sağlık sigortası yapan birçok sigorta kuruluşu bulunmaktadır. Bu sigorta kuruluşlarının sizler için listeledik.

  • Anadolu sigorta,
  • Allianz sigorta,
  • Groupama sigorta,
  • Axa sigorta,
  • Ak sigorta.

Bu sigorta şirketlerinden birinden Yabancı sağlık sigortası edinebilirsiniz. Edindiğiniz sigorta sizlere birçok yerde yardımcı olacaktır. En önemlisi de sizler için 1 kereye mahsus olarak verilmiş bu hayatı risklere karşı elinizden geldiğince koruma altına almış olmanızdır. Hemen hemen, tüm ikamet, çalışma, oturma, öğrenim tarzında bütün işlerinizde yarayacak, sigorta türü olan sağlık sigortası, Türkiye’de yaşayan herhangi bir yabancı uyruklu kişi için oldukça önem taşımaktadır. Sizlere sigorta şirketinin seçimi konusunda yardımcı olmamızı istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Sizler için en sağlıklı, sağlık sigortası seçimini sorunsuz bir biçimde bulacağımıza inanıyoruz. Yabancı sağlık sigortası fiyatlarını öğrenmek için de bizi arayabilirsiniz. Herhangi bir izin türü için sağlık sigortanız eksik ise en hızlı yoldan sizlerin sağlık sigortası bulması konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Birçok çeşide sahip olan yabancılar için sağlık sigortası hemen hemen her bütçenin karşılayabileceği türden fiyatlandırmalarla hizmete sunulmaktadır.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.