Türkiye Oturma - Çalışma İzni Danışmanlık Hizmeti - Göçmen Bürosu

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

 • Ankara
 • Antalya
 • İzmir
 • İstanbul
 • Gaziantep

Göçmenlik Bürosu İşlemleri

Göçmenlik Hakkında Bilgi Veren Bilgi Platformudur.

Türkiye Vizesi

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Türkiye Vizesi

Türkiye Vizesi, Türkiye’nin vize şartı koştuğu ülke vatandaşlarının Türkiye’ye girmeleri için gereken belge niteliğini taşımaktadır.  Türkiye’ye giriş-çıkış sürelerinin belirlendiği vizelerimizi nasıl alabileceğiniz konusunda sizlere çeşitli tüyolar ve bilgiler sunacağız.

Türkiye Vize Çeşitleri ve Vize İle İlgili Bilgiler

Günümüzde Türkiye Cumhuriyeti vizesini internet aracılığıyla da almanız mümkün. Bu sisteme elektronik vize adı veriliyor. Geçmiş yıllarda sınır kapılarımızdan alınabilen bandrol ve kaşe adlı vizelerin yerini artık elektronik vize almış durumda. Elektronik vize aldıktan sonra yalnızca turizm ve ticaret sebepleriyle Türkiye’de bulunabilirsiniz. Çalışma ve öğrencilik için elektronik vize geçerli değildir. Türkiye Vizesi aldıktan sonra çalışmak için ekstra izinler almalısınız. Çalışma veya öğrenim gibi sebepler için Türkiye Cumhuriyeti’ne gelmek istiyorsanız, ülkemizin dış temsilciliklerinden (ülkenizde bulunan Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri yerlerinden) geliş amacınıza uygun vizeyi alabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nden vize alma işlemleri için bizlerle iletişime geçerseniz, işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Vize hakkında bazı özellikleri sizler için sıralıyalım;

 • Türkiye’den vize almak aslında zor değildir. Vize alamayan kimseler yanlış yöntemleri izledikleri için hata yapmakta, yaptıkları hatanın sonucunda ise reddedilme kararıyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Sorunlu süreçler yaşamak yerine bizleri tercih etmeniz halinde, sizler için yol göstericilik yapacağımızı bilmenizi isteriz. Hataları yapmadan düzeltmenin konforunu yaşayın.
 • Türkiye vizesi sahibi bir kişinin, vize süresince ayrıca ikamet izni almasına gerek bulunmamaktadır.
 • Yurtdışından ülkemize gelecek olan kişiler belgesel çekmek, bilimsel araştırma yapmak veya arkeolojik kazı yapmak gibi sebeplerden ötürü geliyorlarsa, yurtdışından gelmeden önce gereken izinleri almadırlar.
 • Vize başvurusu yaparken, aile ve grup olarak başvurma olanağınızda gelen güncellemeler ile birlikte olanaklı hale getirilmiştir.
 • Vize harcı ödenmesi zorunlu olup, alacağınız vize türü fark etmeksizin gerekli harç ücretini ödemelisiniz.
 • Türkiye’ye yolcu getiren, havayolu ve benzeri firmaların ofislerine, elektronik vize alınabilecek sistemlerin altyapıları kurulacaktır.

Sorunsuz bir şekilde Türkiye vizesi almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye çalışma vizesi, öğrenci vizesi ve benzeri konularda sayfamızda mevcut olup bilgi edinmek için oralara da göz gezdirebilirsiniz. Vizeler ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa çekinmeden bize mail atabilirsiniz.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.